Зустрічайте нову Зіркову програму!

 

Хочемо представити вам нову спеціальну акцію для наших водіїв: “Зіркова програма”, що діє з 13 листопада у Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці. Беручи участь в акції, водії можуть знижувати сервісний збір за обслуговування кожні 4 тижні протягом терміну дії акції, якщо виконають певні вимоги.


Як працює Зіркова програма?

Кожні 4 тижні водії можуть здобути один із 4-х статусів: діамантовий, золотий, срібний та стандартний.

Приклад:

Для отримання одного із статусів у наступному 4-тижневому циклі (11 листопада 2018 – 01 січня 2019) водію необхідно виконати певну кількість поїздок протягом поточного 4-тижного циклу (13 листопада 2018 – 10 грудня 2018). Кількість поїздок може відрізнятися у містах України. Дана інформація буде надіслана кожному водію у електронному листі.

Стандартний статус присвоюватиметься водіям без додаткових умов, а сервісний збір складатиме 19%.

Нові водії автоматично отримуватимуть золотий статус і перший місяць сервісний збір складатиме для них 9%.

Після того як ви здобудете будь-який із зазначених вище статусів, важливо, щоб ви кожного тижня виконували такі вимоги:

 • Відсоток прийнятих замовлень має бути не нижчою за 60%: приймайте якомога більше замовлень
 • Відсоток скасованих поїздок не має перевищувати 15%: скасовуйте якомога менше поїздок.

Щотижня ми переглядатимемо ваш відсоток прийнятих і скасованих замовлень, і якщо протягом останніх 7 днів показники не відповідатимуть вимогам, то на наступні 7 днів ваш статус повернеться до стандартного зі збором за обслуговування в розмірі 19%.

Кожні 4 тижні ми будемо оцінювати вашу продуктивність згідно з кількістю виконаних поїздок, і якщо ви відповідатимете критеріям Зіркової програми, тоді сервісний збір за обслуговування знижуватиметься, і ви отримуватимете відповідне повідомлення.

Якщо сьогодні ви відповідаєте критеріям будь-якого статусу, здобути інший статус можна буде лише протягом наступного місяця, виходячи з вашої продуктивності за останні 28 днів.


Як зберегти або підвищити свій статус?

 • Щоб здобути Діамантовий статус і сплачувати сервісний збір за обслуговування в розмірі 4%, потрібно здійснити 300 поїздок протягом наступних 4 тижнів.
 • Щоб здобути Золотий статус і сплачувати сервісний збір за обслуговування в розмірі 9%, потрібно здійснити 150 поїздок протягом наступних 4 тижнів.
 • Щоб здобути Срібний статус і сплачувати сервісний збір за обслуговування в розмірі 14%, потрібно здійснити 50 поїздок протягом наступних 4 тижнів.

Що як я здійсню меньше поїздок, ніж потрібно?

 • Якщо ви здійсните менше ніж 50 поїздок протягом наступних 4 тижнів, ви сплачуватимете стандартний сервісний збір за обслуговування в розмірі 19%

  Як дізнатись свій відсоток прийнятих та скасованих поїздок?

  • Нажаль компанія Uber не надала можливості водію відстежувати свій відсоток прийнятих та скасованих поїздок. Тому: 
 1. Приймайте якомога більше поїздок, та скасовуйте їх тільки у крайньому випадку.
 2. Якщо ви виконуєте довгу поїздку, вимикайте пошук наступних у чергу, та вмикайте цю функцію за 5-7 хвилин до прибуття за адресою висадки поточного пасажира.
 • Цю інформацію можна дізнатись у свого партнера Forsage

0937222295 — Вячеслав (Viber)

0679205754 — Олександр (Viber)

 

Бажаємо вдалих поїздок, та великих заробітків з Uber

Ваша команда Forsage